Маленьке Межигір’я скромного міліціонера Федотова

0

Маленьке Межигір’я скромного міліціонера Федотова
Маленьке Межигір’я скромного міліціонера Федотова
Чи можна побудувати такий шикарний будинок на зарплатню держслужбовця у пагонах? Виявляється можна! Просто треба обіймати посаду  Начальника Державного центру Експертної служби УМВС України ( це в Києві високий чин (Федотов О.А), або бути його наступником у Вінниці  - начальником НДКЕЦ (Лантер М.П) ) Розповімо Вам звідки у міліціонерів беруться гроші на величезні будинки, "круті" авто для себе  для дружин і відпочинок за кордоном. За керування  Федотовом О.А.  НДЕКЦ у Вінницькій обл  кажуть, що  Вінницька обл. стала прикладом для всієї України. В нас проводять унікальні аналізи, такі як "аналіз ДНК" та багато іншого.
 
Начебто, підрозділ став розвиватись  : закупили техніку, авто,  в структурі працюють досвідчені  працівники. Після революції гідності Федотова підвищили і він став начальником так званої Експертизи на всю Україну! Напевно,  заслужив у влади! але..... якби не маса, але....яка зовсім не до снаги громадськості! Бо ми пам*ятаємо, за що мерзли на морозі, за що ризикували репутаціями та життям, за що загинули люди на Майдані! Активістам "Народного Майдану Вінниччини" стало відомо про  факти серйозних порушень Федотовом (екс-начальником) та Латером (керуючим зараз НДЕКЦ) , які відбувались і під час злочинної влади Януковича, а тепер корупційні схеми тільки посилились!  В той час, коли громада віддає останні гроші на переселенців і армію, знахабнілі чиновники продовжують розкрадати країну.  Це викликає обурення народу! Невже знахабнілі чиновники не мають меж? Скільки крові потрібно їм, щоб зрозуміти, що їм вже ніхто не дозволить жити за рахунок корупційних схем! Навіть працівники  НДЕКЦ  не хочуть збирати хабарі  і передавати вищому начальству. Звичайно це стосується  тієї порядної частини, що залишилась в даній структурі.   Так от! Що ж відбувається в НДЄКЦ, на перший погляд тихому елітному підрозділі, :
1) Йде ремонт НДЕКЦ! І, звичайно, закуповують будівельні матеріали. Паралельно будуються будинки Федотова, Лайтера і зама Князюка. Але.... будівельні матеріали розподіляються дивним чином. Піддашки, труби для опалення, мармурової плитка - НДЕКЦ на косметичний ремонтик, а все інше - на особисті будівництва трійці. Просто класика жанра!
2) Система відкатів - святе діло! Будівельні матеріали, спец.техніка, компи, орг.техніка і т.д, а також спеціальні препарати для "аналізу ДНК" закуплені за завищеними цінами і вимагають перевірки.Хоча ніби за тендером усе чисто, але ми знаємо, як проводяться тендера у нас в країні за допомогою "кишенькових" фірм.
3) Економим на раб-силі! Якщо придивитись, то в елітному підрозділі, де  більшість працівників мають дві вищих освіти, то можна знайти серед них маляра, штукатура, вантажника.... більше того, вони можуть добровільно допомогти шефу-товаришу. Все наче так! Але чомусь працівники НДЕКЦ роблять це в робочий час! Наприклад,  ми їх зустріли у віторок 24 червня о 14.40 на будівництві Федотова. Всі експерто-маляри були одягнені в робочу форму і в цей час, після тяжкої ранкової зміни на "фазенді" дрімали в автомобілі одного з працівників штукатуро-експерта. Саме їх ми зафільмували з журналістами ВДТ. Жаль було хлопців, бо спросоня їм було важко придумати, чого вони в такому "негляже" були біля будинку екс-шефа. Тож вони щось промимрили, та й поїхали. Хлопці, як ми Вас розуміємо! не для того ви здобували вищі освіти, щоб штукатурити і махати щітками на панщині. Звичайно, Вас можуть зробити козлами-відбувайлами! Ми, доречі вже знаємо версію вашого керівництва: ви там були, бо шеф хотів віддати свою плитку з дому на НДЕКЦ))) Молодець - почерк традиційно-святого високопосадовця. З хлопців елітного підрозділу роблять рабів 4) Заробляєм на посадах! Є інформація, яку ми зараз перевіряємо, про те, що майже всі працівники цієї "престижної фірми" -  родичі, друзі, знайомі високопосадовців, бізнесменів та політиків!  А також, що  вартість влаштування на посаду складає близько  4-5 тис. американських зелених = непогана посада і впевненість в завтрашньому дні! 
5) Потрібна справа, можна пообідати, та ще й  заробити можна! На території НДЕКЦ працює столова - діло беззаперечно корисне, бо близько 120 чоловік годувати треба!  Але, чомусь, ..... столова працює  не зовсім на законних підставах ! Проте все інше організовано на високому рівні! Продукти привозять працівники підрозділів з районів - святе діло годувати вінницьких побратимів!Так що, продукти щирі селяни віддають безкоштовно у фонд міліцейської столовки. Щирість українців - наш коньок! Тим більше для міліції, ну що селянам жалко? Але то таке.... Є ще кухар-золоті-руки-смачнючий -борщ!  Проте зарплатню він отримує в конверті, тобто без "налогообложєнія"! І ми його розуміємо, бо сім*ю годувати треба, а роботи тепер не дуже в країні! А тепер увага! Обід в столовці - 12-15 грн. з одного працівника. А їх там 120! Хай 100 поїсть! 12*100= 1200 грн в день. 20 роб.днів * 1200= 24 тис. грн. Як розподіляються ці кошти нікому не відомо! Поки....!!!! Але прикинути можна (Тут місце для вашої фантазії......) 6) Канцелярія за рахунок працівників - девіз всіх державних установ! В нас на Україні вже давно беруть гроші за те, щоб на роботу ходити, а ще треба вкладати свої гроші, щоб щось на тій роботі путнє робити. Державна служба в цьому не дуже відрізняється від бізнесу! Тут НДЕКЦ не новатор! Але чого це ті, кому потрібна експертна оцінка не можуть допомогти фірмі? І принести хоч пачку паперу, хоч 10 файлів чи папочку зі "скорозшиватільом"  А за таку милість,  можна пообіцяти вдячному клієнту невеличкий бонус - документи підготувати трішки раніше, чим ті, хто справжні жлоби і папір не приносять і файли теж не вважають за потрібне))))
7) Продовжуємо дивувати! Пальне для "вбитого" авто! Чи треба заправляти пальним те, що не їздить років 5? Всі, хто має трохи розум, спитають, хоч навіщо це? Та ніхто не наважиться це запитати керівництво! Міліція - люди наказів!  Шеф сказав, що солярка закінчується швидко, і експертам треба десь брати цю енергетичну суміш на давно непрацююче авто
 

Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
СБУ взялась за группу DEZEGA / 13.07.2018
СБУ взялась за группу DEZEGA
Спецслужба заподозрила детище донецких горноспасательных баронов Евгения Сакович… Подробнее
Предвыборная гонка в Санкт-Петербурге: о закулисных кукловодах и отфотошопленном Густове / 09.07.2018
Предвыборная гонка в Санкт-Петербурге: о закулисных кукловодах и отфотошопленном Густове
Выборы губернатора Санкт-Петербурга состоятся в 2019-м году, но уже сегодня выри… Подробнее
Второе дыхание «Пари Матч» под «крышей» олигарха Александра Ярославского и его вороватых пешек из Приватбанка / 29.06.2018
Второе дыхание «Пари Матч» под «крышей» олигарха Александра Ярославского и его вороватых пешек из Приватбанка
В канун начала нового футбольного сезона 2015/ 2016 годов на помощь к украинским… Подробнее
Житомирская ОГА купит у партнера Порошенко автобусов на 37 миллионов / 28.06.2018
Житомирская ОГА купит у партнера Порошенко автобусов на 37 миллионов
Управление образования Житомирской облгосадминистрации заплатит 37 млн 267 тыс. … Подробнее
Где живет и как отдыхает криминальная принцесса и дочь вора в законе Таро / 22.06.2018
Где живет и как отдыхает криминальная принцесса и дочь вора в законе Таро
Несмотря на 10-летний срок заключения «вора в законе» Тариела Ониани (Таро), его… Подробнее
«Спящий» агент Сергей Бачин / 22.06.2018
«Спящий» агент Сергей Бачин
Глава АгриВолга Сергей Бачин помогает принятию в Госдуме закона об органических … Подробнее
Чистка продолжается: под прицелом силовиков Серпуховской район и Минэнергетики / 20.06.2018
Чистка продолжается: под прицелом силовиков Серпуховской район и Минэнергетики
В аэропорту Москвы снят с международного рейса и задержан правоохранительными ор… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте