Егора Соболева обвинили в подделке решения Комитета ВР?

0

Егора Соболева обвинили в подделке решения Комитета ВР?
Егора Соболева обвинили в подделке решения Комитета ВР?

В ситуации вокруг сбора подписей на предмет отставки генпрокурора Виталия Яремы редакция СЛЕД.net.ua обратила внимание на текст в Фейсбук известного журналиста и эксперта Владимира Бойко. Предлагаем его вниманию читателей без купюр

"Говорив з кількома депутатами в сподіванні з’ясувати причини чергової кампанії щодо відставки Яреми з поста Генпрокурора. Бо він, начебто, вже виправився, задовольнив усі вимоги Коломойського-Корбана-Філатова й ті дали вказівку облишити його в спокої.

Виявилось наступне. Ініціатором шуму на цей раз став Єгорка Соболєв, якого колеги по Комітету викрили в підробці документів – рішення Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції від 17 грудня 2014 року та протоколу цього засідання, яке, насправді, не відбувалось.

Наприкінці грудня минулого року в ЗМІ з’явились повідомлення про те, що 17 грудня 2014 року на засіданні двох комітетів Верховної Ради – з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (голова – Кожем’якін) та з питань запобігання і протидії корупції (голова – Соболєв) було прийнято спільне рішення «Про заходи, що вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України з метою встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні кримінальних правопорушень проти мирних громадян 21 листопада 2013 р., 1 грудня 2013 р., 18-20 лютого 2014 р., та інших злочинних дій, пов’язаних з викраденням, катуванням, побиттям учасників Революції гідності».

Треба лише уявити здивування членів Комітету, очолюваного Єгоркою, які абсолютно точно знали, що ніякого такого рішення вони ніколи не приймали. І, більш того, самого засідання 17 грудня не було. Оскільки єгорка разом з собратом по розуму Семеном Семенченком у той день на території Дніпропетровської області на гроші Коломойського трусив фури Ахметова.

Ось, будь ласка, сайт Єгоркіного Комітету, який засвідчує: засідання були 10 грудня й 24 грудня, але не 17-го. Причому – з іншим порядком денним.

http://crimecor.rada.gov.ua/komzloch/control/uk/index

Нічого крамольного в тому рішенні, звісно, не було. Це рішення – як і належить – це суцільна «вода» і «бла-бла-бла». Достатньо лише прочитати назву й стане зрозумілим рівень людей, які його готували. І, дійсно, а чому народні обранці переймаються притягненням до кримінальної відповідальності лише осіб, які викрадали, катували й били учасників акцій протесту? – Від рук міліціонерів у січні-лютому 2014 року постраждало чимало й випадкових перехожих, яких ловили на вулицях і катували в райуправліннях лише для того, щоби виконати план по затриманню. Я вже не кажу про те, що в провадженні МВС України перебуває справа щодо загибелі кількох міліціонерів, яка також не розслідується.

Але, як би там не було, Комітет Кожем’якіна 17 грудня 2014 року зібрався й рішення проголосував. А Єгоркін комітет – не збирався взагалі. І тоді Єгорка, щоби не пасти задніх, тупо підробив рішення свого Комітету – на пару з секретарем Добродомовим.

Зрозуміло, що ця обставина дуже здивувала членів Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, які були змушені звернутись (неофіційно) в Генеральну прокуратуру України та одержати там копію начебто прийнятого ними рішення з єгоркіним підписом. Але ще більш депутати здивувались, коли в Секретаріаті Комітету раптом з’явився протокол засідання від 17 грудня. І тоді депутати зрозуміли, що Єгорка – це просто талановитий аферист, якого треба гнати з посади голови Комітету.

У відповідь Єгорка Соболєв заявив, що ті, хто обурюється підробкою комітетського рішення – то є посіпаки Яреми. Після чого оголосив збір підписів за включення в порядок денний Верховної Ради питання про висловлення недовіри Генпрокурору. І тепер ті, хто вимагає звільнити єгорку з посади голови Комітету, автоматично зараховуються у вороги народу.

Що ж стосується прогнозу на предмет подальшого розвитку подій, то він полягає в наступному. Якщо навіть і знайдеться 150 підписів народних депутатів за включення в порядок денний сесії Верховної Ради постанови про висловлення недовіри Генеральному прокурору, 226 голосів на підтримку такої постанови точно не має. Тож весь шум влаштований лише з однією метою – відволікти увагу від скандалу з підробкою рішення Комітету Верховної Ради України.

На фото – перша та остання сторінки підробленого рішення Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції від 17 грудня 2014 року.

1

1

По материалам: Фейсбук Владимира Бойко

СЛЕД.net.ua


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
«Пусть говорят» с… Вячеславом Цеповязом / 15.11.2018
«Пусть говорят» с… Вячеславом Цеповязом
Скандал с поедающим в колонии деликатесы членом банды «цапков» все больше напоми… Подробнее
Адвокат-мошенник Ильдар Фуадович Узбеков раздел до нитки своего зятя Александра Щукина / 15.11.2018
Адвокат-мошенник Ильдар Фуадович Узбеков раздел до нитки своего зятя Александра Щукина
Угольный магнат и бывший участник списка Forbes Александр Щукин заканчивает знак… Подробнее
Олигарх Олег Мкртчан обманул индийских инвесторов? / 15.11.2018
Олигарх Олег Мкртчан обманул индийских инвесторов?
Дело олигарха Олега Мкртчана, арест которого продлен до 5 января 2019 года, обра… Подробнее
Мишустин Михаил Владимирович: засекреченные факты биографии одиозного чиновника / 15.11.2018
Мишустин Михаил Владимирович: засекреченные факты биографии одиозного чиновника
Михаил Владимирович Мишустин - руководитель Федеральной налоговой службы, структ… Подробнее
Золотая лихорадка Сергея Янчукова в России / 14.11.2018
Золотая лихорадка Сергея Янчукова в России
Как зять экс-мэра Киева уходит от налогов, воюет с детсадами и памятниками и отж… Подробнее
Ямальские силовики заминают уголовное дело о взяточничестве топ-менеджера «Газпромнефти» Павла Крюкова / 13.11.2018
Ямальские силовики заминают уголовное дело о взяточничестве топ-менеджера «Газпромнефти» Павла Крюкова
Источники сообщают, что отдельные сотрудники правоохранительных органов «простим… Подробнее
Александр Мишарин: «Сашка-фотограф» на службе у «стрелочника» Александра Мамута «уголовника по наследству» / 12.11.2018
Александр Мишарин: «Сашка-фотограф» на службе у «стрелочника» Александра Мамута «уголовника по наследству»
Александр Сергеевич Мишарин, бывший губернатором Свердловской области, обладает … Подробнее
Андрей Назаров насильно совершил с несовершеннолетней половой акт / 12.11.2018
Андрей Назаров насильно совершил с несовершеннолетней половой акт
Рассморим тему прошлого владельца компании «Гранель» Андрея Назарова. Делаем мы … Подробнее
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учре… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте