У регіонах України діє ОЗГ під прикриттям прокурора Запорізької області та міліції

0

У регіонах України діє ОЗГ під прикриттям прокурора Запорізької області та міліції
У регіонах України діє ОЗГ під прикриттям прокурора Запорізької області та міліції

Поки країна переживає військову кампанію на сході, у Запоріжжі та інших регіонах України активно діють представники організованих злочинних груп (ОЗГ). Вони розпалюють ситуацію у прифронтових областях, у столиці, «віджимають» підприємства, здійснюють вбивства на замовлення, переодягаючись у форму співробітників міліції або ДАІ. Тим самим готують підгрунтя для того, аби сепаратистський рух розширив свої межі. Вінчають правовий хаос представники прокуратури та силових відомств.

Кілери у міліцейській формі

Як стало відомо виданню Diatv з достовірних джерел, наприкінці листопада 2014 на бізнесмена з Дніпропетровська В’ячеслава К. було скоєно розбійний напад. Четверо невідомих, озброєні автоматами Калашникова, завантажили комерсанта в автомобіль, зв’язали йому руки і вивезли у лісосмугу біля селища Партизанське. Там у нього вимагали гроші. Однак потерпілому вдалося втекти від нападників.

Наприкінці жовтня 2014 року в Оболонському районі Києва в салоні автомобіля «Тойота Корола» був знайдений труп бізнесмена Сергія Л. Причиною смерті стала механічна асфіксія. Як пізніше з’ясує слідство - його душили руками.

Правоохоронні органи затримали підозрюваних в обох злочинах. Один з потерпілих упізнав нападників. Цікава деталь: у покинутій кілерами машині були знайдені погони лейтенанта, комплекти форми співробітників міліції і ДАІ, якими користувалися злочинці під час нападу. Схожий прийом був використаний злочинцями не вперше.

Віталій АсаулаВіталій Асаула

Отже, затриманими виявилися: судимий у минулому  мешканець Запоріжжя Віталій Асаула, який відбував строк за

розбійний напад (ч. 4 ст. 187 КК України), мешканець Сімферополя Володимир Щегольков за прізвиськом «Арієць» і Карен Мкртчан (судимий за п. 1, ч. 2 ст. 155 КК України - умисне вбивство), пов’язаний з низкою резонансних вбивствах голів сільських рад та мерів міст у Криму, а також замовних убивств у інших регіонах України.

Сепаратистський слід ОЗГ

Арташ Саргсян

Карен Мкртчан має спільну історію злочинів з ОЗГ «Армяне». Очолює угруповання - Арташ Саргсян.

Свою «відомість» окремі члени ОЗГ здобули у процесі організації «тітушок» по всій Україні, а також під час масових протестів 2014 року, силового розгону Майдану у Києві та Запоріжжі. Куратором цього «підприємства» був Армен Саркісян (Армен «Горлівський»).

До речі, що один з безпосередніх виконавців - кілер - Артак Васоян (пов’язаний з ОЗГ «Армяне» і відповідно з Арменом «Горлівським») був випущений Запорізькою прокуратурою з-під варти, як свого часу і Мкртчан, нібито через відсутність доказів.

Артак ВасоянАртак Васоян

Щоправда, ті неспростовні докази і резонансні злочини, у яких фігурували вище зазначені прізвища, повинні були викликати зацікавленність серед правоохоронців. Тим не менш, прокуратурою Запорізької області було прийнято неоднозначне рішення. Таким чином кілер Мкртчан опинився на волі і встиг «засвітитися» у Києві та Дніпропетровській області, залишивши після себе кривавий слід. А Артак Васоян був помічений під час розгону Запорізького Майдану. Це тільки деякі епізоди, які не змогли приховати впливові покровителі ОЗГ, що згодом стали надбанням громадськості. А скільки матеріалів не потрапили у міліцейські звіти?

Варто відзначити, що затриманий за підозрою у вбивстві разом з Кареном Мкртчаном Володимир Щегольков свого часу був «наглядачем» у СІЗО міста Сімферополя. Зв’язки у кримінальному світі «наглядача» «Арійця» та ОЗГ «Армяне» - це, по суті, кадрове агентство з підбору «виконавців» для специфічних завдань.

Володимир ЩегольковВолодимир Щегольков

У цьому зв’язку простежується закономірність подій: організація «тітушок», розгін запорізького Майдану, безперешкодна анексія Криму і як наслідок - війна на Донбасі. За всіма ознаками, «кримінальна п’ята колона» давно брала участь у розхитуванні державного ладу як на території АР Крим, так і на сході України. Підтвердженням цьому факту служить стрімко організований антиМайдан на півострові, у столиці та на сході країни з числа кримінальних елементів.

Так само ОЗГ «Армяне» «прославилось»скандальним викраденням сина бізнесмена на ім’я Роберт.

Саме представники цього ОЗГ нещодавно організовували головний саміт "злодіїв у законі".

Правоохоронні органи, у контексті подій, усвідомлено займали пасивну позицію або ж активно сприяли ОЗГ, як, наприклад, у справі із запорізькими кілерами, коли останні опинилися на волі.

Цікаво, чи має відношення ОЗГ «Армяне» до затриманих диверсантів у грудні 2014 року в Запорізькій області та до дестабілізації ситуації у регіоні? Можна припустити, що так. Адже Карена Мкртчана затримали разом з «Арійцем» з Сімферополя, як підозрюваних одночасно у двох злочинах: вбивстві та вимаганні...

Прокурорська «криша» і подарунки для прокурора

Армен СаркісянАрмен Саркісян

У травні 2014 Міністерство внутрішніх справ України оголосило у розшук Армена Саркісяна і Артура Васояна, а активістка Майдану Тетяна Чорновіл зробила гучну заяву з приводу того, хто стояв за організацією «тітушок». Тоді багато хто у Запоріжжі подумав: «Крига скресла». Але надії на справедливий вирок за резонансними злочинами перекреслила Запорізька прокуратура. Саме вона санкціонувала зняття звинувачень з кілерів.

Артура Васаяна зняли з розшуку напередодні Нового року - 27 грудня 2014. Буквально через місяць після

Карен МкртчанКарен Мкртчан

того, як затримали іншого члена ОЗГ - Карена Мкртчана. Така ротація говорить про те, що в угрупованні, скоріш за все, спостерігається дефіцит виконавців. Тому, як тільки один кілер потрапляє до СІЗО, інший відразу виходить на волю.

Що саме готує ОЗГ «Армяне» і з якою метою на волі опинився один з членів ОЗГ - на сьогоднішній день невідомо.

До речі, новорічні метаморфози не обійшли стороною і прокурора Запорізької області Олександра Шацького. Напередодні свята кримінальний «дід Мороз» від мережі меблевих салонів Запоріжжя «Арман-меблі» «поклав під ялинку» генералу Шацькому комплект престижних меблів. І не тільки йому. Сам Олександр Шацький заявив про відсутність доказів, які б підтверджували причетність представників ОЗГ до злочинів ...

Нагадаємо, що останні роки «кришу» для ОЗГ «Армяне» у Запоріжжі надавали практично всі силовики. Лояльність до їх діяльності настільки безмежна, що ні прокуратура, ні МВС, зокрема УБОЗ, не звертали увагу на замовні вбивства, рейдерські атаки на підприємства, розбій та вимагання. Хоча формально кримінальні справи були порушені ...

Для чого ж так пильно бережуть кілерів, і чому не розслідуються злочини, скоєні ними? Можливо тому, що за цими вбивствами стоять більш високі покровителі? А якщо так, то про захист інтересів українців і України в цілому в цій ситуації аж ніяк не йдеться!

 

Сергій Смороха

lugradar.net


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
«Пусть говорят» с… Вячеславом Цеповязом / 15.11.2018
«Пусть говорят» с… Вячеславом Цеповязом
Скандал с поедающим в колонии деликатесы членом банды «цапков» все больше напоми… Подробнее
Адвокат-мошенник Ильдар Фуадович Узбеков раздел до нитки своего зятя Александра Щукина / 15.11.2018
Адвокат-мошенник Ильдар Фуадович Узбеков раздел до нитки своего зятя Александра Щукина
Угольный магнат и бывший участник списка Forbes Александр Щукин заканчивает знак… Подробнее
Олигарх Олег Мкртчан обманул индийских инвесторов? / 15.11.2018
Олигарх Олег Мкртчан обманул индийских инвесторов?
Дело олигарха Олега Мкртчана, арест которого продлен до 5 января 2019 года, обра… Подробнее
Мишустин Михаил Владимирович: засекреченные факты биографии одиозного чиновника / 15.11.2018
Мишустин Михаил Владимирович: засекреченные факты биографии одиозного чиновника
Михаил Владимирович Мишустин - руководитель Федеральной налоговой службы, структ… Подробнее
Золотая лихорадка Сергея Янчукова в России / 14.11.2018
Золотая лихорадка Сергея Янчукова в России
Как зять экс-мэра Киева уходит от налогов, воюет с детсадами и памятниками и отж… Подробнее
Ямальские силовики заминают уголовное дело о взяточничестве топ-менеджера «Газпромнефти» Павла Крюкова / 13.11.2018
Ямальские силовики заминают уголовное дело о взяточничестве топ-менеджера «Газпромнефти» Павла Крюкова
Источники сообщают, что отдельные сотрудники правоохранительных органов «простим… Подробнее
Александр Мишарин: «Сашка-фотограф» на службе у «стрелочника» Александра Мамута «уголовника по наследству» / 12.11.2018
Александр Мишарин: «Сашка-фотограф» на службе у «стрелочника» Александра Мамута «уголовника по наследству»
Александр Сергеевич Мишарин, бывший губернатором Свердловской области, обладает … Подробнее
Андрей Назаров насильно совершил с несовершеннолетней половой акт / 12.11.2018
Андрей Назаров насильно совершил с несовершеннолетней половой акт
Рассморим тему прошлого владельца компании «Гранель» Андрея Назарова. Делаем мы … Подробнее
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учре… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте